Forum Discuţii juridice Probleme privind insolvenţa, ... Recuperare debit - debitorul in perioada de observatie
Discuție deschisă în Probleme privind insolvenţa, lichidarea judiciară şi falimentul

Recuperare debit - debitorul in perioada de observatie

Cum recuperez un debit de la un debitor care a intrat in perioada de observatie(procedura generala de insolventa)
Mentionez faptul ca, am hotarare devinitiva si irevocabila impotriva debitorului.
Va multumesc.
Doar prin inscriere la masa credala
Multumesc