avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 748 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... numere provizorii masina
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

numere provizorii masina

daca am scos un rand de numere provizorii la masina in octombrie, deatunci nu am mai scos, pot scoate acum dupa atatea luni inca un set de numere provizorii?
o sa incerc atunci si eu sa scot inca un set de numere rosii. multumesc
am obtinut numerele
Bună seara am și ieu o întrebare am avut programare la rar iar în ziua programări misa stricat mașina problema ie că la trei zile mia expirat numerele roșii am avut trei rânduri de numere roșii iar cei dela servis vor săi facă un test la mașina adică vor să iasă pe stradă ce pot să fac


Hekaciprian a scris:

Biu"

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Problema numere rosii djluci djluci tocmai mi-am luat un opel si am nr rosii de satu mare expirate la rar doar in 17 septembrie am programare pt inmatriculare cica nu se mai dau nr rosii inca o ... (vezi toată discuția)
Inmatriculare provizorie 1burebista 1burebista Buna seara, Ieri am vrut sa-mi scot al doilea rand de numere rosii pentru un autoturism proaspat achizitionat. Primul rand de numere a fost scos de vechiul ... (vezi toată discuția)
Inmatriculare provizorie rastafarianul rastafarianul Buna seara , am intalnit pe diferite forumuri discutii privind inmatricularea provizorie a unui autovehicul. Din ceea ce stiu eu , numerele rosii se pot da ... (vezi toată discuția)