Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... incalcare propietate - primarie
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

incalcare propietate - primarie

Primaria a asfaltat o strada (2010), a cerut consimtamantul vecinilor , pe mine nu ma contactat deloc. exista o lege prin care se poate apuca abuziv sa asfalteze , fara a primii consimtamantul meu?...mi-a asfaltat vreo 400 mp, din 1400 ...multumesc

(Interventie moderator: Va rog sa nu mai scrieti cu majuscule, contravine regulamentului forumului. Multumesc)
AV. GABRIELA GERBER, Avocat
Vorbim despre un drum public sau privat?
400 mp a asfaltat ,a devenit public , platesc inca impozit pe toata parcela de 3 ani de cand a asfaltat