Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... drept de proprietate
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

drept de proprietate

Buna ziua.
va rog sa-mi spuneti daca exista vreo lege sau ceva in genul acesta in legatura cu dreptul de proprietate in cazul, daca persoana care plateste impozitul pe un imobil timp de peste 5 ani poate devenii proprietar? .mentionez ca persoana respectiva are legatura cu acel imobil..
va multumesc!

(Interventie moderator: Va rog sa nu mai scrieti cu majuscule intrucat contravine regulamentului forumului).
AV. GABRIELA GERBER, Avocat
nu...in 30 de ani poate
AM PUS SI EU O INTREBARE ACUM CEVA VREME SI NU O VAD! NICI MACAR RASPUNS!