Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Angajare la propria intreprindere individuala
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Angajare la propria intreprindere individuala

Detin o intreprindere individuala . Doresc sa ma angajez pe un anumit post la aceasta . Pot face acest lucru ?
Nu va puteti angaja la propria intreprindere individuala. Contributiile sociale si impozit se platesc ca titular de intreprindere individuala.