Forum Discuţii juridice Funcţionarii publici şi ... indemnizatie alesi locali
Discuție deschisă în Funcţionarii publici şi problemele lor juridice

indemnizatie alesi locali

Buna ziua,
va rog sa ma ajutati cu o problema: care este legea in vigoare care prevede stabilirea cuantumului indemnizatiei unui primar si a unui viceprimar la ora actuala? si ce baza legala in vigoare s-a stabilit cuantumul indemnizatiei acestora incepand cu iunie 2012? va multumesc frumos
OG nr. 10/2008