Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Inregistrare in contabilitate CD cu politici contabile
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Inregistrare in contabilitate CD cu politici contabile

Bună ziua!
Am următoarea situație: am achiziționat un cd cu conținut ”manual de politici contabile”. Vă rog să mă ajutați pentru că nu știu cum să înregistrez factura. Suma este mică- sub 200 lei.
Vă mulțumesc!
Eu le inregistrez pe obiecte de inventar si dupa un an le casez. Se mai poate si pe 3028.