Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... Contracte fara numere de inregistrare
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

Contracte fara numere de inregistrare

un contract de prestari servicii care este semnat si parafat de ambele parti, dar care nu este inregistrat la sediul unei dintre parti(institutie publica) este un contract valid?
Numărul de înregistrare nu este condiţie de valabilitate a contractului.
~ Conținut șters la cerere ~