Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... seful meu m-a bruscat
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

seful meu m-a bruscat

astazi m-a chemat patronul la el si pentru ca ma tot pune sa semnez pe niste acte de confidentialitte si eu am luat actele,dar nu le-am semnat. pt ca nu am vrut sa le semnez, el m-a bruscat sa ies din biroul lui. nu a vazut nimeni. ce pot sa fac? cui ma adresez? a trecut de le amenintari la fapte.
Exista legitima aparare care va poate proteja in cazul in care ei vor atenta la viata dvs , dupa cum sustineti.