Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... Teren aferent unui imobil nationalizat cumparat prin ...
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

Teren aferent unui imobil nationalizat cumparat prin legea 112

buna ziua,as dori sa va intreb in legatura cu terenul aferent unui imobil nationalizat cumparat ,cu legea 112, in rate,.ce se intampla cu acel terenn ? Se inchiriaza proprietarului sau este acesta obligat sa il cumpere sau sa plateasca chirie pe el? Daca proprietarul casei nu doreste terenul ce se intampla cu acesta?=D>
carmen01011958, moderator
Va atasez un topic, unde veti gasi lamuriri privind terenul unui imobil nationalizat, casa dobandita prin Legea 112/1995.

www.avocatnet.ro/content/for...