Forum Discuţii juridice Magistraţi şi Admitere în ... Concurs grefier-Curtea de apel
Discuție deschisă în Magistraţi şi Admitere în magistratură

Concurs grefier-Curtea de apel

Buna ziua

Poate cineva sa ma ajute cu modele de subiecte pentru concursul de grefier Curtea de apel Bucuresti si Tribunalul Bucuresti?

Ma refer la perosnale care au sustinut examen in trecut.

Va multumesc
Vedeti acest link
[ link extern ]
Chair vream sa intreb si eu despre modalitatea de examniare, grila/sinteza/intrebari raspuns scurt. Din likul de mai sus, inteleg ca ar fi intrebari cu raspuns scurt, dar respectivele subiecte au fost date la SNG. Oare la CUrtea de Apel Buc o sa fie la fel?