Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Salarii modificare cote contributii salariale 2009
Discuție deschisă în Fiscalitate - Salarii

modificare cote contributii salariale 2009

buna ziua! am si eu nevoie de noile modificari ale cotelor de contributii slariale la bugetele de stat si asigurai sociale pe anul 2009. unde as putea sa le gasesc?
Am crezut ca s-au modificat iar avand in vedere ca in ianuarie si februarie s-au modificat de 2 ori. Am gasit oricum aici : [ link extern ] /
01.02.2009 ultima modificare a cotelor privind contributiile aferente salariilor.