avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 521 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Salarii modificare cote contributii salariale 2009
Discuție deschisă în Fiscalitate - Salarii

modificare cote contributii salariale 2009

buna ziua! am si eu nevoie de noile modificari ale cotelor de contributii slariale la bugetele de stat si asigurai sociale pe anul 2009. unde as putea sa le gasesc?
Cel mai recent răspuns: Samoila Georgeta P.F.A. , Consilier juridic 01:08, 2 Iunie 2009
Am crezut ca s-au modificat iar avand in vedere ca in ianuarie si februarie s-au modificat de 2 ori. Am gasit oricum aici : [ link extern ] /
01.02.2009 ultima modificare a cotelor privind contributiile aferente salariilor.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Cote contributii 2009 aida1 aida1 La o agentie imobiliara( conditii normale de munca) care sunt cotele contributiilor salariale? Angajat: cas: 10,5%; sanatate: 5,5%; somaj: 0,5%; imp.venit ... (vezi toată discuția)
Cas zambi zambi CAS angajator cat se face din februarie 2009? (vezi toată discuția)
Ce contributii plateste un angajator catre stat? adinamiia adinamiia buna ziua ma intereseaza cat trebuie sa plateasca un angajatot la stat pentru un angajat astept raspuns multumesc anticipat (vezi toată discuția)