Forum Discuţii contabile şi ... Taxa pe Valoarea Adaugată - TVA Declaratia 300 trimisa gresit
Discuție deschisă în Taxa pe Valoarea Adaugată - TVA

Declaratia 300 trimisa gresit

Cine ma poate ajuta si pe mine???.....ce trebuie sa fac daca declaratia 300 am depus-o gresit..... s-a preluat gresit soldul sumei negative a TVA din perioada precedenta pt care nu s-a solicitat rambursare (in loc de 2689 s-a preluat 5105)

Urgent!!!! Mersi!!!!
imi puteti spune va rog daca e necesar sa ma duc la finante si cu jurnal vanzari, jurnal cumparari, balanta????