Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... O problema
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

O problema

Buna seara.nu inteleg de ce nu primesc raspuns la cele 4 mesaje?e o problema a mea de exprimare ? Va rog vreau daca e posibil un.raspuns la aceasta chestiune.
care sunt cele patru mesaje ?????????
1. Din cele 4 mesaje unul singur era fara raspuns si v-am raspuns eu.

2. Intrati pe:
www.avocatnet.ro/content/for...