Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Succesiune. Cont bancar
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Succesiune. Cont bancar

a murit socrul meu si consoarta a gasit/aflat ca are un cont la o banca romaneasca
cum aflu soldul contului respectiv? nu de alta ......dar ma gandesc la costurile dezbaterii succesiunii
Nu am cum sa ma dau de a rostogolul prin forum ...........:))

De ce va trebuie dosar la instanta?! La ce instanta, poate la cea suprema...si nu ma refer la ICCJ.....B-)