Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Procedura depunere
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Procedura depunere

Dupa ce am depus cerere de chemare in judecata, si s-a stabilit data procesului, cu cate zile inainte de proces mai pot depune la dosar o anexa in probatiune? (mi-au venit idei noi si probe noi care as vrea sa le depun)
Este un proces pe conflicte de munca, care se judeca dupa vechiul cod de procedura civila.
c_mircea, utilizator
Puteti depune pana la primul termen de judecata completare sau precizare a actiunii initiale.

Probatoriul poate fi completat inclusiv la termenul cand se propun probele.