Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Recalcularea alcoolemiei
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Recalcularea alcoolemiei

buna ziua, in urma unui eveniment rutier care a avul loc , valorile alcolemiei au fost 1,2 si 1,3 sa facut recalcularea la Timisoara si a iesit la 0,6 . Care dintre valori se iau in considerare si ce este de facut mai departe? i sa adus la cunostinta de catre cei de la politie si a fost intrebat daca doreste sa faca testul poligraf. Va multumesc.
daca doreste sau daca este de acord?:)
de dorit nu cred ca doreste iar daca este de acord trebuie sa declare ce a declarat.