avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1924 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... sume de bani in valuta predate Politiei
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei penale - reguli, acte, termene, căi de atac

sume de bani in valuta predate Politiei

cine si unde se pot depune depune sume de bani in valuta predati Politiei de o persoana fizica care declara ca i-a gasit!as dori si prevederea legala privind depunerea acestora?
structura financiar din cadrul politiei poate deschide cont in valuta pentru aceasta suma ?
va multumesc!
Ultima modificare: Sâmbătă, 18 Mai 2013
adimiu, utilizator
Cel mai recent răspuns: Gabriel Klein Kiritescu , utilizator 17:23, 18 Mai 2013
Buna ziua,
Se depun cu proces verbal la sectia de politie pe raza careia au fost gasiti banii.
av. Gabriel Klein Kiritescu

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Acte necesare contestatie amenda AinurCosmin AinurCosmin Ce acte imi trebuie pentru a depune contestatia unei amenzi contraventionale pentru tulburarea linistii publice ?? (vezi toată discuția)
Pensie de intretinere minori neplatita 2499 2499 Buna ziua, As dori sa stiu daca fac o plangere penala pentru neplata pensiei de intretinere a doi copii minori este obligatoriu sa ma prezint sau se ... (vezi toată discuția)
2 amenzi contraventionale in aceeasi zi pentru depasirea vitezei contactbogdan contactbogdan Buna ziua, Salut si eu acest forum si doresc sa adresez o intrebare pe acest forum. In urma cu 5 zile ma intorceam cu masina din strainatate, intr-o ... (vezi toată discuția)