Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... sume de bani in valuta predate Politiei
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei penale - reguli, acte, termene, căi de atac

sume de bani in valuta predate Politiei

cine si unde se pot depune depune sume de bani in valuta predati Politiei de o persoana fizica care declara ca i-a gasit!as dori si prevederea legala privind depunerea acestora?
structura financiar din cadrul politiei poate deschide cont in valuta pentru aceasta suma ?
va multumesc!
adimiu, utilizator
Buna ziua,
Se depun cu proces verbal la sectia de politie pe raza careia au fost gasiti banii.
av. Gabriel Klein Kiritescu