Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Pot solicita sa mi se trimita prin posta o hotarare de ...
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Pot solicita sa mi se trimita prin posta o hotarare de divort de la Judecatorie?

Buna seara! Exista posibilitatea sa fac o solicitare la Judecatorie sa-mi trimita hotararea de divort pe care ar fi trebuit sa o ridic acum cativa ani?
Va multumesc!
Da se poate.Adresati oscrisoare instantei unde s-a hotarat desfacerea casatorie,iar alaturi atasati un plic timbrat.
Va multumesc foarte mult pentru raspuns si va doresc numai bine!