Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Proces verbal comunicare ROI
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Proces verbal comunicare ROI

Buna ziua. Ma puteti ajuta cu un model de proces verbal pentru comunicarea regulamentului de ordine interioara catre salariati? Va multumesc.
Formular de luare la cunostinta a reglementarilor Regulamentului Intern

Prin prezenta confirm faptul ca mi s-a pus la dispozitie Regulamentul Intern al ___________________________________________________
in forma din data ________ si ca inteleg faptul ca acesta contine informatii importante legate de regulile de functionare interna din cadrul organizatiei, reguli pe care trebuie sa le cunosc si sa le respect, fiindu-mi aplicabile.

Inteleg de asemenea faptul ca Regulamentul nu este un contract si ca acesta poate fi modificat unilateral de catre angajator.
________________________________

Data
________________________________

Semnatura angajatului
________________________________

Numele angajatului
..............................
[ link extern ]