Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... asistenta juridica
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

asistenta juridica

buna ziua. am avut recurs intr,un dosar pe fond funciar. solutia data a fost ca instanta respinge recursul ca nefondat,si irevocabil .nefiind multumit de aceasta decizie va rog sa imi spuneti, daca pot sa mut dosarul la tribunalul militar., sau sa incep o noua actiune la tribunalul militar. daca, da , ce pasi trebuie sa urmez. cu mii de multumiri si stima
Nu mai aveti cai e atac . Mai sunt 2 cai de atac extraordinare : contestatia in anulare si revizuirea care se admit numai in anumite situatii strict precizate de catre lege.
Tribunalul militar?????? Nici macar acolo, pentru ca orice alta actiune noua pe care ati depune-o in instanta (oricare) ar fi respinsa pe motiv de autoritate de lucru judecat.
va multumesc tare mult pt explicatii