Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Procura pentru condurerea unei masini daca nu esti ...
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Procura pentru condurerea unei masini daca nu esti proprietar

Daca masina este imatriculata pe numela meu, sotului ii trebuie Procura sa poata circula cu masina respectiva?
... nici chiar asa ! Totusi ...este sotul dvoastra !
...ii puteti pune niste conditii!;)