Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general model protocol
Discuție deschisă în Contabilitate în general

model protocol

Am o mare rugaminte:am nevoie cat mai repede de un model de protocol pentru esalonarea dabitului unei institutii publice cu venituri proprii fata de o societate producatoare de grupuri electrogene.
Va multumesc !
Daca sunteti consilier juridic, ar trebui sa concepeti dv. unul...;)