Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Mostenire donata.
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Mostenire donata.

La sucesiune am donat partea mea fratelui meu cu conditia cä mä despägubeste cänd are bani#-oDar dupä 7 Ani tot spunänd cä nu are bani mi am pirdut räbdarea ce mai pot face?X-(
Daca ati donat cum sa cereti bani? Donatia este un contract cu titlu gratuit, nu oneros! Nu primiti bani. Daca vroiati bani trebuie sa faceti partaj cu sulta!