Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Succesiune, Recurs
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Succesiune, Recurs

Desi as avea motive, din motive ce tin de timp, eu nu vreau sa fac recurs la o hotarare de succesiune data de prima instanta.
Nu stiu insa daca partea adversa va solicita sau nu recurs

Intrebare:
In caz ca dupa cele 15 zile sunt anuntat ca s-a facut recurs de catre partea adversa, eu mai am dreptul sa solicit ceea ce as fi solicitat daca as fi cerut eu recursul ?

Va multumesc,
Cornel
nu. faceti recurs si apoi renuntati daca vreti