Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Divort
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Divort

Care sunt aactele si unde trebuie sa ma adresez pentru a initia procedura de divort de comun acord fara copii.
Certificatul de casatorie se depune in original, obligatoriu.
Ioana