avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 983 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... Indemnizatie gemeni
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

Indemnizatie gemeni

Salutare. Am legalizat sentintele ( pe cea de la Tribunal cat si pe cea de la Curtea de apel). Cum le pun in executare?
Cel mai recent răspuns: Gabriel Klein Kiritescu , utilizator 23:54, 10 Iunie 2013
Buna seara,
Va trebui sa va adresati unui executor judecatoresc daca la o simpla notificare a dumneavoastra paratii nu inteleg sa-si respecte obligatiile.
av. Gabriel Klein Kiritescu

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Acordare pensie alimentara minor ioanadavid ioanadavid buna ziua,in cat timp se acorda pensia alimentara dupa castigarea procesului de custodie si pensie alimentara? (vezi toată discuția)
Executare silita- litigiu cu angajatorul familistu familistu În 2012 noiembrie am câștigat la Curtea de apel Timișoara un proces cu angajatorul, în speță primăria. Trebuie sa mi se restituie ... (vezi toată discuția)
Motivarea ºi comunicarea hotãrârii marusca marusca Am urmatoarea intrebare: am cistigat la fond la Tribunalul Bucuresti iar Curtea de Apel a respins recursul declarat de pirita. Motivarea recursului o voi ... (vezi toată discuția)