Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... Indemnizatie gemeni
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

Indemnizatie gemeni

Salutare. Am legalizat sentintele ( pe cea de la Tribunal cat si pe cea de la Curtea de apel). Cum le pun in executare?
Buna seara,
Va trebui sa va adresati unui executor judecatoresc daca la o simpla notificare a dumneavoastra paratii nu inteleg sa-si respecte obligatiile.
av. Gabriel Klein Kiritescu