Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Schimbare asociati
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Schimbare asociati

Buna ziua,
As dori, daca ma puteti ajuta, sa stiu ce implica si care ar fi pasii pe scurt, pentru o schimbare de asociati la o firma - iese un asociat unic si intra altul.

Va multumesc
Este vorba despre o cesIune de parti sociale. Actele si formalitatile necesare le regasiti in link-ul de mai jos [ link extern ]