Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Certificat constatator punct de lucru pierdut
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Certificat constatator punct de lucru pierdut

Vreau sa radiez un punct de lucru si am constatat caam pierdut certificatul constatator. e sufiecient sa dau anunt in ziar sau trebuie sa obtin si duplicatul?
va multumesc
dati anunt in ziar, si mergeti la Registrul Comertului cu anuntul publicat si hotarare AGA.
E suficient
Multumesc mult pt raspuns...