avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 708 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Certificat constatator punct de lucru pierdut
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Certificat constatator punct de lucru pierdut

Vreau sa radiez un punct de lucru si am constatat caam pierdut certificatul constatator. e sufiecient sa dau anunt in ziar sau trebuie sa obtin si duplicatul?
va multumesc
Cel mai recent răspuns: inaale , utilizator 15:11, 11 Iunie 2013
dati anunt in ziar, si mergeti la Registrul Comertului cu anuntul publicat si hotarare AGA.
E suficient
Multumesc mult pt raspuns...

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Certificat constatator punct de lucru nicu_luciana nicu_luciana Am ratacit sau pierdut cerificatele constatatoare a doua puncte de lucru, stie cineva ce se intampla in cazul acesta? Mentionez ca cele doua puncte de lucru ... (vezi toată discuția)
Pierdut certificat constatator IoanaChijer IoanaChijer Buna seara. Am cumparat o firma in 2007 si acum am decis sa o suspend si am depus actele pentru a-mi inchide punctul de lucru si ajunsa la Registrul ... (vezi toată discuția)
Schimbare sediu social ContSters194995 ContSters194995 Se poate schimba sediul social daca nu am CUI-ul in original? Cred ca l-am pierdut si am doar copii. Si daca nu, cum fac rost de un CUI nou? (vezi toată discuția)