avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 525 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale terasa sezon.
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

terasa sezon.

buna ziua
am inchiriat un sp. com in care desf. activ com. cu prod. alim
doresc extind. activ. prin vanz de mici si bere langa sp.com (activ. sezoniera)
care este ob. de activitate si pasii de efectuat
multumesc anticipat
Cel mai recent răspuns: S.C. GALANTOM CONSULTING S.R.L. , Consultant credite si finantari 22:27, 8 Martie 2009
Mergeti la registrul comertului si consilierii de acolo vor efectua actele necesare. O alta alternativa ar fi angajarea unui avocat. Inainte de toate acestea, va puteti informa direct dvs. pe site-ul www.onrc.ro.
Cred ca a pus intrebarea pentru a primi de aici raspunsul, nu pentru a fi trimis la ORC.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

S.r.l. cod caen 7411 pui_horatiu pui_horatiu Am înfiinţat o SC care printre obiectele de activitate secundare are introdus şi împricinatul cod 7411, atât de mult discutat şi controversat. Firma a ... (vezi toată discuția)
Autorizatii/avize , activitate cateing edys_cafe edys_cafe Buna ziua! de ceva timp mi-am deschis o societate com. , domeniul de activitate fiind catering, tot odata am inchiriat si un sp. com. intrebare:- ce ... (vezi toată discuția)
Cod caen 4799 mihaeladumitru mihaeladumitru avand codul caen4799 trecut in certificatul constatator, pot vinde bere la dozator, in pahare de plastic? magazinul e mixt. (vezi toată discuția)