Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale terasa sezon.
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

terasa sezon.

buna ziua
am inchiriat un sp. com in care desf. activ com. cu prod. alim
doresc extind. activ. prin vanz de mici si bere langa sp.com (activ. sezoniera)
care este ob. de activitate si pasii de efectuat
multumesc anticipat
Mergeti la registrul comertului si consilierii de acolo vor efectua actele necesare. O alta alternativa ar fi angajarea unui avocat. Inainte de toate acestea, va puteti informa direct dvs. pe site-ul www.onrc.ro.
Cred ca a pus intrebarea pentru a primi de aici raspunsul, nu pentru a fi trimis la ORC.