avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 519 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Programul casa verde 2011
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Programul casa verde 2011

Buna ziua,
Am incheiat contract de finantare prin programul "Casa verde 2011". Am realizat instalatia si am depus dosarul pentru decontare in 15 ianuarie anul acesta.
Nu am fost contactati pentru verificarea instalatiei si nici nu am primit banii.

Stie cineva ceva despre decontarile in programul Casa verde 2011??
A primit cineva banii?

Va multumesc
Cel mai recent răspuns: Daniela Bolog , Consultant credite si finantari 17:19, 13 Iunie 2013
Adresati o notificare scrisa agentiei unde ati depus proiectul. Cu siguranta o sa plateasca atunci cand guvernul va aloca banii.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Documentatie instalatie gaze ursulina ursulina Bună seara! Vă rog să mă ajutaţi într-o problemă urgentă! Trebuie să facem revizia tehnică la instalaţia de gaze şi pentru acest lucru ni se ... (vezi toată discuția)
Casa verde camelia iosif camelia iosif Buna seara, am construit o casa in 2010.Doresc sa depun documentatie pentru a beneficia de fonduri \"casa verde\", adica as dori sa instalez o centrala pe ... (vezi toată discuția)
Verificare instalatie gaze udau_1966 udau_1966 incepand de azi,09.04.2013, in asociatia mea au inceput verificarile la instalatia de gaze ce alimenteaza fiecare apartament, verificare care se face ... (vezi toată discuția)