Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Programul casa verde 2011
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Programul casa verde 2011

Buna ziua,
Am incheiat contract de finantare prin programul "Casa verde 2011". Am realizat instalatia si am depus dosarul pentru decontare in 15 ianuarie anul acesta.
Nu am fost contactati pentru verificarea instalatiei si nici nu am primit banii.

Stie cineva ceva despre decontarile in programul Casa verde 2011??
A primit cineva banii?

Va multumesc
Adresati o notificare scrisa agentiei unde ati depus proiectul. Cu siguranta o sa plateasca atunci cand guvernul va aloca banii.