Forum Discuţii juridice Funcţionarii publici şi ... Acordarea gradatiilor functionarilor publici
Discuție deschisă în Funcţionarii publici şi problemele lor juridice

Acordarea gradatiilor functionarilor publici

Care sunt conditiile ce trebuie indeplinite si care este procedura de avansare de la gradatia de inspector la ce-a de consilier superior in administratia publica , conform legislatiei in viguare.???? Cu multumiri anticipate...!
Probabil vreti sa spuneti promovare grad profesional superior. Nu exista avansare de la gradatia de inspector la cea de consilier .