Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Lege retrocedare terenuri
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Lege retrocedare terenuri

Ce lege precizeaza extinderea terenurilor retrocedate pina la 50 ha si care este termenul limita de depunere a actelor? Este vorba de teren arabil.
Nu mai sunteti in termenele legale in care sa puteti formula cerere de reconstituire a dreptului de proprietate.