Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Incetare contract de munca pentru responsabil ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Incetare contract de munca pentru responsabil completare acte resurse umane

buna ziua!
in conditiile in care la data X inceteaza raportul contractual de munca dintre anagajator si persoana responsabila cu intocmirea documentelor de resurse umane, cine intocmeste acesteia din urma actele de lichidare?
multumesc
Si le poate intocmi singura sau angajatorul poate desemna o alta persoana.