Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... Recuperare taxa auto
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

Recuperare taxa auto

Dupa ce s-a respins recursul celor de la finante si Hotararea a ramas definitiva ce trebuie sa fac pentru a-mi recupera taxa auto ?
Buna ziua,
Sa va duceti si sa va legalizati sentinta si apoi sa va duceti la Administratia Financiara la care ati platit. Va vor cere cateva acte si va trebui sa completati o cerere.
Asteptati 6 luni si vedeti si banii.
av. Gabriel Klein Kiritescu
Multumesc