Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Desfiintare post
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Desfiintare post

cat timp nu mai ai voie sa angajezi pe un post desfiintat?
intrebarea cu fostul angajat era daca il angajez pe postul pe care tocmai l-am dat afara pe celalalt. dar am stat si m-am gandit ca si asta poate fi interpretata, si am ajuns la concluzia ca solutia cea mai buna este cea la care m-am gandit si eu intre timp si mi-ati si propus-o si dumneavoastra. Multumesc.