Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Mutare autoturism parcat
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Mutare autoturism parcat

Ce actiune se poate indrepta impotriva unei firme de cabluri care mi-a mutat autoturismul parcat regulamentar fara nicio instiintare prealabila de lucrari in zona?
v-au produs avarii la autoturism?