Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... Control fisc
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

Control fisc

ce caiete trebuie sa prezinte o persoana cu statut de intreprindere individula la un control de la fisc?
Registrul unic de control
Reg. INcasari si plati ,operat la zi,daca sunteti platitior de Tva sau aveti angajati ,toate declaratiile si jurnal de cumparari si vinzari.
Multumesc mult!