Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate Mystery shopper Galati
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

Mystery shopper Galati

Am si eu o intrebare:pe ce criteriu se angajeaza un ,,mystery shoper''?Am impresia ca pe zona Galati angajeaza toti neispravitii,lenesii,care nu au muncit in viata lor,si care vor sa faca cat mai mult rau celor care muncesc si isi rup oasele.Rusine conducerii firmei de mystery shoping si a neispravitilor pe care ii angajeaza.Sa le dea Dumnezeu dupa inima.
Criteriile nu sunt chiar usor de indeplinit.

Pareti a fi un angajat nemultumit de raportul / rapoartele firmei de mystery shopping care va evalueaza periodic.
In acele rapoarte nu se poate scrie chiar orice, ar trebui sa fie minime dovezi ale celor descrise iar dumneavoastra le puteti contesta daca nu corespund realitatii.

Dati detalii referitor la evaluare si ce v-a nemultumit la ea, poate reusim sa va ajutam. Ati picat un test sau la evaluarea magazinului (ori a comportamentului)?