Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Concurenta - este posibil ca pe o distanta de 20 m sa ...
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Concurenta - este posibil ca pe o distanta de 20 m sa functioneze 2 discoteci

copii mei au deschis un disco bar.spatiul lam inchiriat,dupa doua saptamini vedem ca se deschide o alta discotecai,intrebarea mea este cui mas putea adresa pt a afla daca este legal asa ceva,multumesc.
Este perfect legal.