Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Certuri familiale
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Certuri familiale

Buna dimineata,traiesc in casa cu socrii mei,sotul face curse extern,acum e plecat,iar aseara socrul meu s-a luat de mine,dupa care mi-a dat si o palma.Intrebarea mea este urmatoarea,pot depune plangere la politie,si daca trebuie sa merg astazi sau pot astepta cateva zile sa se intoarca sotul din cursa,pt ca pana vine el nu am unde pleca cu copilul. Va multumesc si astept raspuns

Situaţia centrelor destinate prevenirii şi combaterii violenţei în familie....gasiti aici:

[ link extern ]