avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 460 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul, calculatorul meu şi ... Mi s-a spart parola la Facebook
Discuție deschisă în Dreptul, calculatorul meu şi internetul

Mi s-a spart parola la Facebook

cineva a intrat pe contul meu de facebook fara voia mea si a citi mesajele si unele din ele fiind copiate pe cd, este normal sau poate fi dat in judecata? multumesc!
Cel mai recent răspuns: dorustrechie , utilizator 19:13, 9 August 2013
Stiti cine a facut lucrul aceasta?
Va puteti adresa politiei.
mai nou am aflat ca ,sotia dar in colaborare cu altcineva care nu stiu!!!X-(
Ultima modificare: Vineri, 9 August 2013
dorustrechie, utilizator

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Dosar inchis ! ContSters327384 ContSters327384 Dupa cum am mai spus ... Mi s-a spart contul de facebook ... daosarul a ajuns la parchet .. unde azi primi vestea ... ca dosarul s-a inchis in lipsa de probe ... (vezi toată discuția)
Cineva mi-a facut cont de facebook fara acordul meu si pune poze cu mine adrianaflorescu adrianaflorescu buna ziua va rog sa ma ajutati am o intrebare daca cineva mi-a facut cont de facebook fara acordul meu si pune poze cu mine indecente pot sa fac ceva va rog ... (vezi toată discuția)
Frauda informatica - phishing marcel123456 marcel123456 Buna, am urmatoarea problema, recent am am incercat sa fur un cont de Facebook folosind phishing-ul si regret chestia asta. Este vorba de o colega, pe care ... (vezi toată discuția)