Forum Discuţii juridice Dreptul, calculatorul meu şi ... Mi s-a spart parola la Facebook
Discuție deschisă în Dreptul, calculatorul meu şi internetul

Mi s-a spart parola la Facebook

cineva a intrat pe contul meu de facebook fara voia mea si a citi mesajele si unele din ele fiind copiate pe cd, este normal sau poate fi dat in judecata? multumesc!
Stiti cine a facut lucrul aceasta?
Va puteti adresa politiei.
mai nou am aflat ca ,sotia dar in colaborare cu altcineva care nu stiu!!!X-(
dorustrechie, utilizator