Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... Adaugare cod CAEN
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

Adaugare cod CAEN

as putea sa adaug pe PFA codul CAEN 7022 - Activităţi de consultanţă pentru afaceri şi managementpe baza Certificatului Profesional in Management (eliberat de Codecs-The Open University) ?
stiti pe cineva ? multumesc
Da.

De regula, la adaugarea de noi coduri C.A.E.N. nu se mai cere certificate de calificare.