avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 902 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... Adaugare cod CAEN
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

Adaugare cod CAEN

as putea sa adaug pe PFA codul CAEN 7022 - Activităţi de consultanţă pentru afaceri şi managementpe baza Certificatului Profesional in Management (eliberat de Codecs-The Open University) ?
stiti pe cineva ? multumesc
Cel mai recent răspuns: Iulian MANEA , Contabil 19:14, 27 Iulie 2013
Da.

De regula, la adaugarea de noi coduri C.A.E.N. nu se mai cere certificate de calificare.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Cod secundar 6622 ohiki ohiki Buna ziua. Am o firma de consultanta cod CAEN 7022, mai exact intreprindere individuala. Pot activa ca si cod secundar codul CAEN 6622? Sau trebuie sa imi ... (vezi toată discuția)
Consultanta ssm luizzasm luizzasm Care sunt codurile CAEN pentru activitatea de consultant in domeniul securitatii muncii? (vezi toată discuția)
Microintreprindere. incadrarea activitatii desfasurate conform c.a.e.n. amicont amicont Ce fac daca am ca obiect principal activitate consultanta si management caen 7022, dar veniturile obtinute sunt: 1. in baza unui contract prestari servicii ... (vezi toată discuția)