Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale cod secundar 6622
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

cod secundar 6622

Buna ziua. Am o firma de consultanta cod CAEN 7022, mai exact intreprindere individuala. Pot activa ca si cod secundar codul CAEN 6622? Sau trebuie sa imi infiintez un alt PFA?
Se pot activa mai multe coduri C.A.E.N. pe aceeasi P.F.A. Mergeti la O.R.C. si completati in acest sens o declaratie tipizata si, binenteles, achitati contravaloarea schimbarii. Ca sa nu mai cheltuiti bani si alta data, puteti sa mai adaugati si alte coduri ale caror activitati le-ati putea desfasura.