avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 435 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Certificat de mostenitor
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Certificat de mostenitor

As dori sa stiu care ar fi ,aproximativ ,valoarea taxelor notariale pentru obtinerea unui certificat de mostenitor, sau la ce se raporteaza calcularea lor.Va multumesc !
mergeti la biroul unui notar ,precizati bunurile ce fac obiectul succesiunii si veti afla un raspuns pertinent la intrebarea dvs.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Sucesiune tata geo6004 geo6004 Buna ziua, Tatal meu a decedat in 21.05.2010.Am Declarat la noatarul de pe raza domiciliului meu de resedinta acordul pt.suucesiune in termenul de 6 luni. ... (vezi toată discuția)
Succesiune va rog sa imi spuneti si mie cat ma costa deschiderea de succesiune in cazul in care sunt fiu si certificatul de deces se afla la mama\"vitrega\"? va ... (vezi toată discuția)
Succesiune. ajutati-ma va rog. sava88 sava88 In urma cu aproape 4 luni tatal meu a decedat. Acesta detinea 2 aprtamente dintre care unul l-a trecut pe numele fratelui meu in urma cu cativa ani buni, ... (vezi toată discuția)