Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Mostenire
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Mostenire

Tatal meu a murit iar mama traieste am facut succesiunea dar am o nelamurire,primeam niste facilitati si au fost taiate, pentru ca figurez cu doua proprietati.Mentionez actul a fost facut ca mostenitoare iar eu nu stau cu mama. Va multumesc
Nu are importanta modul in care ati dobandit a doua proprietate si nici daca domiciliati sau nu acolo.