Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Probleme cu contractul de curent
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Probleme cu contractul de curent

cand am ridicat casa,bransamentul electric,contor ,tabloul electric ,le am mutat la mine,dar nu am schimbat contractul atunci.casa e in aceeasi curte cu parintii mei,contractul a ramas pe tata care acum a murit.poate mama sa mi ia lumina acum,tinand cont ca vrea sa mi strice actele de donatie?
Cum sa va ia lumina?
sa treca contractul de furnizare pe ea si sa ma debranseze pe mine