Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Infiintare PFA doar cu diploma de 8 clase; cod CAEN: ...
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Infiintare PFA doar cu diploma de 8 clase; cod CAEN: 6311

Buna ziua,

Este posibila infiintarea unui PFA doar cu diploma de 8 clase pentru codul CAEN 6311?

Va multumesc, orice sugestie este apreciata!
Nu.