avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 190 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Infiintare PFA doar cu diploma de 8 clase; cod CAEN: ...
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Infiintare PFA doar cu diploma de 8 clase; cod CAEN: 6311

Buna ziua,

Este posibila infiintarea unui PFA doar cu diploma de 8 clase pentru codul CAEN 6311?

Va multumesc, orice sugestie este apreciata!
Cel mai recent răspuns: George David , Contabil 13:47, 16 August 2013
Nu.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Pot infiinta pfa sau ii cu diplomele acestea un service it ? ordoglevente ordoglevente Buna ziua, Ma numesc ordog levente si am nelaurire privire cu infiintare unu PFA su II am nevoie da ajutorul dvs. 1. Pot infiinta pfa sau II pentru unul ... (vezi toată discuția)
Adaugare coduri caen pfa cristivstan cristivstan Buna ziua. Sunt PFA, cod CAEN 6311 - Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web si activitati conexe si as vrea sa mai adaug ca activitati secundare ... (vezi toată discuția)
Studii necesare pentru p.f.a. Mihaela_aici Mihaela_aici Buna ziua, As dori sa stiu daca pentru a preda limbi straine in calitate de P.F.A. sau I.I. am nevoie de studii universitare incheiate in acest domeniu. As ... (vezi toată discuția)