Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Partaj in timpul casatoriei
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Partaj in timpul casatoriei

daca este posibil sa se faca partaj de bunuri intre soti ,in timpul casatoriei
Se poate. Daca va intelegeti, partajul il faceti la notar, daca nu, in instanta. Daca nu schimbati si regimul matrimonial, bunurile ce le veti achizitiona apoi in timpul casatoriei, vor fi tot comune.