Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Privilegiu imobiliar
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Privilegiu imobiliar

Buna ziua,
Sunt presedintele unei Asoc de propr. si avem un caz de restanta de peste 1 an. Unde se depune Cererea ptr privilegiul imobiliar?
Multzumesc mult! Sunteti un DOMN!
Am pus o intrebare, daca vreti sa ma ajutati raspundeti,daca nu ,nu am nevoie din citate din Lege, stiu si eu sa citesc, dar din ce am citit nu am intzeles unde trebuie sa merg... oi fi eu mai tolomaca si dvs super destept,mrci!